Паломництво за кордоном → Велике паломництво до Люрду і Фатіми

Notre Dame Похід зі свічкамиРезультат пошуку зображень за запитом


Велике паломництво до Люрду і Фатіми

Краків – Прага – Париж – Лурд –Фатіма – Невер -
Монсеррат – Барселона – Канни (Ніца) – Генуя – озеро Хевіз

 

05  - 20 червня 2018

1-й день
5 червня, вівторок
     Виїзд з Тернополя (біля 17 години) від Катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.
     Нічний переїзд автобусом.
2-й день
6 червня,
середа
     ранок – Краків, Санктуарій Божого Милосердя (Польща) (зупинка на 2 години) Св. Літургія, приватна молитва біля  ікони.  Ввечері – приїзд у  Прагу (Чехія), Поселення  в готель. Ночівля
3-й день
 7 червня,
четвер


 
     "Злата Прага", як раніше називали чеську столицю, одне з найкрасивіших міст Європи.
     Протягом довгого часу в Празі жили і працювали багато видатних особистостей: Моцарт, Бетховен, Достоєвський, Чайковський, Ян Неруда, Ярослав Гашек, Франц Кафка. Не випадково в столицю Чехії можна приїжджати незліченна кількість разів за чудовою кухнею, дивовижними місцями, красивими архітектурними спорудами і щоразу знаходити щось нове.
     Сніданок в готелі, виселення з готелю,  Оглядова екскурсія по місту, Св.Літургія в укр. церкві Св. Климента папи, виїзд з Праги біля 16 год., нічний переїзд автобусом
4-й день
8 червня,
 п’ятниця

 
     ранок – приїзд в  Париж (Франція). Це найелегантніша столиця світу така несхожа на решту всієї Франції, що її часом називають "містом-державою". Місто всіх часів і народів, Париж зберіг і прикмети далекого минулого, і романтизм новітнього часу. Тут є все для всіх - для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів всіляких розваг і ділових людей. Французька столиця відноситься до найбільших міст світу. У власне міській частині, яка порівняно невелика, - 105 кв.м. - живуть більш 2-х млн., а у Великому Парижі - набагато більше 10 млн. чоловік. Крім класичного Парижа - Ейфелевої башти, Собору Паризької Богоматері, Лувру і Єлисейських полів, кожен зможе знайти тут багато привабливих незнайомих куточків. Париж практично не постраждав| в ході двох світових воєн, міський центр з прекрасними бульварами і витонченими міськими особняками сходить до часів Наполеона. Вулиці дихають історією, пам'ятники і музеї відомі| у всьому світі.
     Оглядова екскурсія по місту. Св. Літургія в укр. церкві Св. Володимира. Прогулянка по вечірньому Парижу. Вечір – поселення в готель. Ночівля.
5-й день
9 червня,
субота
     Сніданок в готелі, ранковий виїзд з Парижу. Переїзд  у місто Невер, в   монастирі якого спочиває нетлінне тіло Св. Бернадетти Субіру. Св.Літургія в монастирській церкві. Молитва біля гробу Бернадетти. Переїзд у Люрд. Пізнє поселення в готель. Ночівля.
6-й день
10 червня,
неділя
     Лурд(Люрд) – місто у Франції, розташоване у передгір’ях Високих Пірінеїв, неподалік іспанського кордону. Відомим світу Люрд став у ІІ половині ХІХ-го століття, коли на його околицях з волі Божої сталось одне із найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.
11 лютого 1858 року 14 літній дівчині, Бернадетті Субіру, з'явилась Непорочна Діва Марія. Звертаючись до вбогої дівчинки, Пресвята Богородиця закликала людство до молитви і навернення.
     На місці об’явлення заструмувало джерело, вода з якого є цілющою. В Люрді відбувається багато чудотворних оздоровлень та навернень. Щороку там збирається понад 6 мільйонів паломників
     Сніданок в готелі.
Св. Літургія в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.
 Пішохідна оглядова екскурсія по Лурду. Відвідання базилік Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Св. Вервиці, Крипти, печери, де відбувалось Об’явлення (Гроту Массабіель), кранів з цілющої джерельною водою. Проходження Хресної Дороги. Вільний час.
Вечеря в ресторані готелю.
Участь у вечірній  програмі на площі перед базилікою – вервиця до Богородиці, похід зі свічками. Ночівля  в готелі.
 
7-й день
11 червня,
понеділок

 
     Сніданок в кафе готелю. Св.Літургія в українській церкві. Вільний час.
Купання в Лурдських купальнях джерельної води.
     Піша екскурсія з відвіданням будинків, де жила Св. Бернадетта. Вечеря в ресторані готелю. Участь у вечірній  програмі на площі перед базилікою – вервиця до Богородиці, похід зі свічками. Виїзд з  Люрду. Нічний переїзд автобусом
 
8-й день
12 червня, вівторок
     Ранок –приїзд у Фатіму (Португалія). Поселення в готель. Св. Літургія в українській церкві. Оглядова екскурсія, базиліка святої Вервиці, місця спочинку Святих Францішка і Жасінти Марто, сестри Луції, розповідь про Фатіму, про посвячення Росії Непорочному Серцю Марії. Доріжка покути. Вечеря в готелі.
Вечірня молитовна програма на площі – міжнародна вервиця, похід зі свічками.
2 нічліги в готелі з двохразовим харчуванням
 
9-й день
13 червня, середа
     Сніданок в готелі. Участь в урочистостях 13-го числа - святковій Святій Месі та поході зі статуєю Фатімської Богородиці на площі .
Проходження Хресної  Дороги, відвідання будинків, в котрих проживали діти. Заїзд на фабрику сувенірів та церковної атрибутики. 

Вечірня молитовна програма на площі – міжнародна вервиця, похід зі свічками. Нічліг
 
10-й день
14 червня, четвер
     Сніданок в готелі. Св. Літургія в укр. Церкві.  Виїзд з Фатіми. Переїзд на узбережжя Атлантичного океану. Відпочинок на пляжі (9 год.) Нічний переїзд автобусом.
 
11-й день
15 червня,
п'ятниця
     Ранок – гора Монсеррат (зупинка на 3 години) –38 км. Не доїжджаючи до Барселони, на вершечку гори монастир о. бенедектинців, який спокін віків приваблював тисячі паломників. Тут знаходиться всесвітньо відома хорова школа хлопчиків. Приїзд у Барселону. Оглядова екскурсія по місту. Нічліг в готелі.
 
12-й день
16 червня,
субота
     Сніданок в готелі, виселення.  Вільний час в Барселоні. Можливе підняття на гору Тібідабо – найвищу точку Барселони, де знаходиться церква Серця Христового з розпростертими обіймами Ісуса.  Можна ще погуляти по знаменитому парку Гуель, який спроектував відомий Антоніо Гауді, або відпочити на прекрасному сонячному пляжі. Виїзд ввечері.  нічний переїзд автобусом.
 
13-й  день
17 червня,
неділя
     Ранок –заїзд на 30 хв. у Канни або Ніццу (Франція) для  огляду найцікавіших місць французької Рів’єри та фотографування. Коротка зупинка на парфумерній фабриці Фрагонар з можливістю придбати натуральні французькі парфуми.
Приїзд в Геную. Оглядова екскурсія по місту. Св. Літургія в укр. церкві.
Поселення в готель. Ночівля.
 
14-й день
18 червня, понеділок
     Сніданок в готелі, виселення. Вільний час для відпочинку на пляжі. Виїзд з Генуї (близько11 год.)
Переїзд  до Угорщини.  Пізнє поселення в транзитний готель. Ночівля.
 
15-й день
19 червня,
вівторок
 
     Переїзд до термального курорту на озері Хевіз (Угорщина).
     Невелике угорське містечко Хевіз відоме у всьому світі як місто-купальня. І взимку, і влітку їдуть сюди туристи з багатьох країн світу, щоб зануритися у води найбільшого у світі термального водоймища - озера Хевіз, відомого своїми лікувальними властивостями ще з середини XVII століття. Озеро має форму лійки, глибина якої досягає від 2 до 40 метрів. У літні місяці температура води становить +33 + 34 ° С, а в найхолодніші зимові місяці не опускається нижче + 26 ° С. Взимку, коли температура повітря знижується, над озером піднімається пара. Місцеві жителі кажуть: "Озеро курить". Зупинка на 9 годин. Відвідини купалень.
Виїзд. Нічний переїзд автобусом на Україну.
 
16-й день
20 червня,
середа
     Приїзд в Тернопіль вранці.
ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ 580 у.о. (євро)
 
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

·Переїзд комфортабельним автобусом євро класу по всьому маршруту;

·Проживання 9 ночей в готелях  3* зі сніданками (і вечерями в Лурді та Фатімі);

·Медична страхівка;

·Духовний супровід священика;

  • Супровід керівника групи.

·Консульський збір для отримання візи (35 євро);

·Екскурсії згідно програми, вхідні квитки;

  • переїзд громадським транспортом по містах;
  • харчування, не передбачене готелями;
  • приватні витрати.
 
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
  • Подані в програмі години прибуття, відбуття чи інших заходів не є точними, а тільки для приблизної орієнтації, вони будуть детально узгоджуватися кожного вечора на наступний день.
  • Фірма залишає за собою право змінювати програму, порядок і час проведення екскурсій та заходів або замінювати їх на рівноцінні;
  • За роботу консульських відділів чи інших дипломатичних установ, прикордонних служб, погодні умови, корки на дорогах  паломницько-туристичний центр  відповідальності не несе;

Санктуарій Божого Милосердя – Лагевники
Санктуарій Божого Милосердя – Лагевники
церква Св. Климента папи
церква Св. Климента папи
Катедра Святого Володимира Великого в Парижі
Св. Бернадетта Субіру
Св. Бернадетта Субіру
Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Лурд)
Катедральний собор у Лурді
Схема санктуарію: 1. Вхід в базиліку Святої Вервиці. 2. Купол базиліки Святої Вервиці. 3. Верхня площадка і вхід до крипти. 4. Вхід в базиліку Непорочного Зачаття. 5. Грот Массабіель. 6. Підсвічники. 7. Купальні. 8. Бювет. 9. Хресна дорога на пагорбі
10. Статуя Діви Марії. 11. Площа процесій. 12. Підземна базиліка св. Пія X. 13. Туристичний офіс і господарські споруди. 14. Міст Сен-Мішель. 15. Паломницький центр Accueil Notre Dame. 16. Церква Святої Бернадетт. 17. Хресна дорога на рівному місці
Інтер'єр Базиліки Непорочного Зачаття
Портал над входом до Базиліки Святої Вервиці
Статуя Діви Марії в гротто (печері об'явлення) Масабель у Лурді
Хресна дорога - Стація ХІІ
Похід зі свічками
Похід зі свічками