Паломництво по Україні → Дитяча подорож до Карпат

Екскурсійний тур:

"Дитяча подорож до Карпат"

Дата подорожі: червень - жовтень 2020

  

План туру: виїзд з Тернополя (08:00) – Меденичі (огляд зоопарку) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Коростів (обід) – Урич (огляд музею та фортеці Тустань) – Тернопіль (повернення до 23:00).

 

 

 

Детальний опис екскурсійних об’єктів:


МЕДЕНИЧІ

В цьому селищі знаходиться зоопарк “Лімпопо”, який є одним із найкращих в Західній Україні. На даний час тут проживає більше 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Гостей зустрічають тигри, рись, пума, леопарди, леви, верблюди, лами, страуси, дикобрази, мавпи…

 

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ ВОДОСПАД

Кам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж.

 
 

УРИЧ-ТУСТАНЬ

Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.

Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.

Не тільки в Україні, але і у всій Європі немає до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

 

 

***

ВАРТІСТЬ туру (ціна НЕТТО) для груп:

 

К-сть осіб в групі

17

24

35

49

Загальна сума

12 650

15 690

18 730

21 660

 

Суми вказані для оплати по готівковому розрахунку, якщо по безготівковому, то вартість зростає на 7%).

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, вартість вхідних квитків по програмі однієї супроводжуючої особи.

 

У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується: вхідні квитки, харчування та особисті витрати.

 

Вартість вхідних квитків:

-  зоопарк: загальний, студенти, пенсіонери - 80 грн., діти (від 5 до 15 років) – 50 грн., діти до 5 років та учасники АТО - б/к

- водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 6 грн./особа, діти до 14 років – 4 грн./особа, діти до 10 років – б/к;

- вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «історія Тустані»: загальний – 52 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 26 грн.

 

Харчування: обід відбудеться в кафе “ОК” в с. Коростів. Кожен приватно вибирає собі страви і розраховується. За бажанням можна організувати пікнік на території Кам’янки або Тустані.