Паломництво за кордоном → ПАЛЬМОВА НЕДІЛЯ У ВАТИКАНІ

ПАЛЬМОВА НЕДІЛЯ У ВАТИКАНІ
(програма ЕКОНОМ)

 

Марія Повч (1 ніч) - Відень (1 день, 1 ніч) –Болонья ( 1день) - Рим, Ватикан  (2 дні, 2 ночі) – Падова,  Венеція (1 день)
 
 
29 березня- 4 квітня 2023 р.

1-й день
 
29 березня
8:00 Виїзд з Тернополя.  10:00 Виїзд зі Львова.
Перетин українсько-угорського кордону. Приїзд  у невелике містечко Марія Повч – древнє місце паломництва греко-католиків в Угорщині. Відвідування храму св. Архистратига Михаїла, де знаходиться чудотворна ікона Марії Повчанської.
Св. Літургія. Час для приватної молитви. Поселення в будинку для паломників.
 Відпочинок. Ночівля.
2-й день
 
30 березня
 
6:30 Св. Літургія
Сніданок в готелі. Виселення. Виїзд. Переїзд до Відня
 
Оглядова екскурсія по Відні. Відень по праву вважається одним з найчарівніших міст Європи. Колишня столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайно багатолике місто. У цьому прекрасному місті Вас не залишатиме відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, влітку або взимку. Під час екскурсії зможемо побачити Віденську оперу, королівський палац Ховбург, катедральний собор Св.Стефана, де знаходиться плачуча ікона Пречистої Діви Марії повчанської, площу Марії Терезії, парламент, чумну колоду та інші цікаві місця.
 
18:00 Св. Літургія в укр.церкві Св. Варвари.
 
Вільний час щоб у затишній кафешці спробувати славнозвісний торт Захер або яблучний штрудель із філіжанкою запашної віденської кави.
 
Поселення в готель. Ночівля.
3-й день
 
31 березня
 
Ранок –сніданок в готелі. Виселення. Виїзд.
Переїзд у Болонью — одне з найважливіших міст Італії, центр регіону Емілія-Романья та однойменної провінції. Болонья розміщена на відстані близько 310 км на північ від Риму. У місті навчаються приблизно сто тисяч студентів, які збагачують суспільне і культурне життя міста. У місті знаходиться один із найстаріших у світі університетів, заснований у 1088 році. Болонья також відома своїми вежами та довгими галереями і має добре збережений історичний центр — один із найбільших у Італії. У Болонському університеті навчався, а з 1481 по 1482 був його ректором, український астроном, доктор медицини та філософії — Юрій Дрогобич. В історію Болонського університету він увійшов під іменем «Юрія зі Львова».
Надзвичайним явищем у Болоньї є її покровительниця – Свята Катерина де’ Вігрі (знана як Болонська), що народилася у 1413році у знатній патриціанській сім’ї, отримала всебічну освіту, була придворною леді. Але відчуваючи у серці покликання, вирішила разом з іншими побожними дівчатами вступити до Третього чину св. Франциска. Вони жили в монастирі згідно з правилами св. Клари, а 1432 року склали обіти. У 1456 році Св. Катерина стала настоятелькою нового монастиря у Болоньї. Вона із запалом присвятила себе молитві та покаянню задля навернення грішників. Глибока покора, особлива побожність поєднувалися з даром чудотворення, пророцтва і одкровення.  У 1463 році Катерина серйозно захворіла і померла, не доживши до 50 років. Її поховали без труни, а через 18 днів витягли з могили через пахощі,  що доносились над її могилою та численні чуда, які відбувалися. Мощі були знайдені нетлінними, і виставлені для поклоніння в монастирі.
Коротка оглядова екскурсія по місту. Спільна молитва у каплиці. Зупинка в місті триватиме приблизно 2години.
Переїзд до Риму. Пізнє поселення в готель
4-й день
 
1 квітня
Ранок- сніданок в готелі.  
Увага – переїзд по місту тільки громадським транспортом!
 
Оглядова пішохідна екскурсія по Античному Риму. Також відвідаємо базиліку Санта Марія Маджоре (Святої Марії Великої), церкву оо.Редемптористів, де знаходиться оригінал ікони Матері Божої Неустанної Помочі.
 
Відвідання базиліки Св. Івана Латеранського, Св.Сходи, привезені Св.Єленою з Єрусалиму, та церкви Св.Єрусалимського Хреста – за бажанням.
 
Св.Літургія  в укр. Церкві Сергія і Вакха
Вільний час для приватної вечері або прогулянки вечірнім Римом.
Повернення в готель, відпочинок.
5-й день
 
2 квітня
8.00 Сніданок в готелі. Виселення, перенесення сумок в автобус.
Ватикан. Пальмова неділя!
 
На початку Богослуження відбудеться посвячення пальмових і оливкових галузок та пройде урочиста процесія, що є спогадуванням славного в’їзду нашого Божественного Спасителя до Єрусалиму. Далі розпочнеться Свята Меса, яка в латинському обряді має спеціальну назву – «Свята Меса Страстей Господніх».
Богослуження завершиться проказуванням молитви «Ангел Господній», перед яким Святіший Отець звернувся із коротким словом привітання до учасників спільної молитви, особливо, молоді, що прибули з різних частин світу.
12.00 Молитва «Ангел Господній» з Папою Франциском на площі Св.Петра.
Відвідання базиліки Св. Петра – головної базиліки усіх католиків світу, та крипт, де захоронені Римські Папи.
 
Вільний час.
19.00 Відвідання  української церкви Св.Софії та музею Патріарха Йосифа Сліпого.
22.00 Виїзд з Риму.
Нічний переїзд автобусом
6-й день
 
 3 квітня
Приїзд до міста. Падова – невелике місто в Північній Італії і адміністративний центр провінції Падуя. Історичний центр міста можна обійти лише за 1,5-2 години, але краса архітектури залишиться у вашій пам'яті назавжди. Протягом багатьох століть в Падую їдуть паломники, а до мощей Святого Антонія, проповідника XIII століття, ніколи не зникає черга.
 
Св. Літургія . Відвідання базиліки Св. Антонія,  молитва біля. Його мощей. Відвідання базиліки Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки та Св.Юстини. Прогулянка по місту. Вільний час.  
За бажанням групи можемо зробити прогулянку у вечірню Венецію електричкою (10 євро)
 
Виїзд з Падови. Нічний переїзд автобусом..
 
7-й день
 
 
4 квітня
Приїзд у Тернопіль ввечері.
 
                        
                                                               ВАРТІСТЬ –270 євро+300 грн.
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:     У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

·Переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

·Проживання 4 ночі в готелях  3* зі сніданками;

·Медична страхівка;

·Духовний супровід священика;

  • Супровід керівника групи.

·вхідні квитки;

  • переїзд громадським транспортом по місту;
  • харчування, не передбачене готелями;
  • приватні витрати.
  •  Екскурсії згідно програми, стоянки (30євро за всі) – обов’язкова плата