Паломництво за кордоном → ПРОЩА до Люрду та Ля Салет


Проща Люрду та Ля Салет
 
Марія Поч - Будапешт - озероХевіз – Генуя (2 дні,1ніч) - Люрд (3 дні, 3 ночі) – Ля Салет(1 день, 1 ніч) –  Падова, Венеція
 
 
4 - 14 червня 2019 р.
16 -26 жовтня 2019 р.
               
1-й день
 
   6:00 Виїзд з Тернополя від Катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Перетин кордону. Приїзд у відпустове Марійське місце в Угорщині – Марія Повч. Свята Літургія. Розповідь братів-монахів про це місце. Молитва біля чудотворної ікони. 
Збір групи. Переїзд у  Будапешт. Поселення в готель. Для бажаючих - прогулянка на кораблику  по Дунаю. Ви будете  мати змогу полюбуватися красою вечірнього міста, а також побачити унікальної краси підсвітку мостів через річку Дунай, які занесені до світової спадщини ЮНЕСКО ( факультатив -15Є)
Нічліг.
 
  2-й день 
   7:00 Сніданок. Виселення. 8:00 Виїзд.
   Переїзд до термального курорту на озері Хевіз (Угорщина). Невелике угорське містечко Хевіз відоме у всьому світі як місто-купальня. І взимку, і влітку їдуть сюди туристи з багатьох країн світу, щоб зануритися у води найбільшого у світі термального водоймища - озера Хевіз, відомого своїми лікувальними властивостями ще з середини XVII століття. Озеро має форму лійки, глибина якої досягає 2 м. У літні місяці температура води становить +33 + 34 ° С, а в найхолодніші зимові місяці не опускається нижче + 26 ° С. Взимку, коли температура повітря знижується, над озером піднімається пара. Місцеві жителі кажуть: "Озеро курить". Зупинка на 9 годин. Відвідини купалень (Ціна квитка приблизно 10 євро).
Виїзд. Нічний переїзд автобусом.
 
  3-й день
 
    Приблизно в обід - приїзд до міста Генуя (Італія)- столицю області Лігурія, батьківщину Колумба і одне з найпрекрасніших міст на березі Лігурійського моря. Поселення в готель.  Св. Літургія на українській парафії. Відпочинок на морі.  Нічліг.

 
  4-й день 
    8.00 Сніданок в кафетерії готелю. Виселення. Вільний час. Прогулянка по старовинному, надзвичайно красивому місту Генуя. Можливе відвідування найбільшого в Європі океанаріуму (13 євро) Св. Літургія на укр. парафії. Виїзд. Нічний переїзд автобусом.
 
   5-й день 
    8.00 Приїзд в Люрдмісто у Франції, розташоване у передгір’ях Високих Пірінеїв, неподалік іспанського кордону. Відомим світу Люрд став у ІІ половині ХІХ-го століття, коли на його околицях з волі Божої сталось одне із найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.
    11 лютого 1858 року 14 літній дівчині, Бернадеті Субіру, з'явилась Непорочна Діва Марія. Звертаючись до вбогої дівчинки, Пресвята Богородиця закликала людство до молитви і навернення.
На місці об’явлення заструмувало джерело, вода з якого є цілющою. В Люрді відбувається багато чудотворних оздоровлень та навернень. Щороку там збирається понад 6 мільйонів паломників
   
Поселення в готелі.
    11.00 – 12.30 Пішохідна оглядова екскурсія по Люрду.Відвідання базилік Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Св.Вервиці, Крипти, печери, де відбувалось Об’явлення (Гроту Массабіель), кранів з цілющої джерельною водою.
    12.30 -14.00 Пройдення Хресної Дороги.
    14.00 – 16.00 Купання в Люрдських купальн
ях джерельної води
    19.00 – 20.00 Вечеря в ресторані готелю
    21.00 Участь у міжнародній вервиці і поході зі свічками.
Нічліг.
 
6-й день 
    8.30 Сніданок в кафе готелю.
    10.00 Св.Літургія в українській церкві
    11.30 – 13.00 Вільний час для покупки сувенірів
    13.00 – 14.00 Вільний час для приватного обіду.
    14.30 – 16.00 Купання в Люрдських купальнях джерельної води
    16.30 – 17.15 Перегляд фільму про історію Люрду, в інформаційному бюро на площі перед Базалікою
    17.30 – 18.30 Піша екскурсія з відвіданням будинків, де жила Св.Бернадетта
    19.00 – 20.00 Вечеря в ресторані готелю.
    21.00 Участь у міжнародній вервиці і поході зі свічками.
Нічліг.
 
   7-й день 
    8.00 Сніданок в кафе готелю.
    9.00 -11.00 час для купання в Люрдських купальнях джерельної води, приватної молитви
    11.00 Св.Літургія в українській церкві
Вільний час.
    19.00 – 20.00 Вечеря в ресторані готелю.
    21.00 Участь у міжнародній вервиці і поході зі свічками.
Нічліг.
 
   8-й день
 
    7.00 Сніданок в кафетерії готелю. Виселення. Виїзд. Переїзд в Ля Салетт (Франція), де 19 вересня 1846 року у високих Альпах двом пастушкам, 15-річній дівчинці Меланії Кальва і 11-річному хлопцю Максиміну Жіро з’явилася Матір Божа і дала послання для усього людства. На місці З‘явлення, там, де стояла Пресвята Діва Марія, почало бити чудотворне джерело. Б’є воно постійно від дня З’явлення аж до сьогодні. Вода з цього джерела вживана з вірою, вчинила вже багато чудес оздоровлення. Навернула також багато людей, віра яких послабла або вмерла.
    19 вересня 1851р., після ретельних досліджень, єпископ з Ґренобля (Grenoble) Філіберт де Бріярд оголосив, що з’явлення Діви Марії двом пастушкам, на горі в Ля Салет, носить всі ознаки правдивості і що всі віруючі повинні прийняти його без боязні помилки”.
    На Горі в Ля Салет побудовано храм, монастир і готель для паломників, а Послання Матері Божої з Ля Салет несуть в світ Місіонери Матері Божої Салетинської (Отці і Брати Салетини) – чернечий орден, покликаний єпископом з Ґренобля Філібертом де Бріярд в 1852 році.
    Свята Літургія.
    Поселення в будинок для паломника. Нічліг.
 
   9-й день


 
   8.00 Св.Літургія.
   9.00 Сніданок. Виселення. Виїзд.
    Переїзд до міста Падова (Італія).
    Поселелння в готель. Нічліг
10-й день
 
 
 
 
 
   7.30 Сніданок. Виселленя. Перенесення сумок в автобус.
Переїзд громадським транспортом у центр міста.
 
Падова – невелике місто в Північній Італії і адміністративний центр провінції Падуя. Історичний центр міста можна обійти лише за 1,5-2 години, але краса архітектури залишиться у вашій пам'яті назавжди. Протягом багатьох століть в Падую їдуть паломники, а до мощей Святого Антонія, проповідника XIII століття, ніколи не зникає черга.
 
Св. Літургія . Відвідання базиліки Св. Антонія,  молитва біля Його мощей. Відвідання базиліки Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки та Св.Юстини. Прогулянка по місту. Вільний час.  
За бажанням групи можемо зробити факультатив у Венецію електричкою (10 євро)
Збір групи. Виїзд. Нічний переїзд автобусом.
11-й день День у дорозі. Приїзд у Тернопіль.
ВАРТІСТЬ 360 у.о. (євро) +300 грн
 
У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
Переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
• Проживання в готелях 3* зі сніданками (та вечерями в Люрді);
• Медична страхівка;
• Духовний супровід священика;
• Супровід керівника групи.

 

• Екскурсії згідно програми, вхідні квитки;
• переїзд громадським транспортом по місту;
• харчування, не передбачене готелями;
• приватні витрати.

 
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
  • Подані в програмі години прибуття, відбуття чи інших заходів не є точними, а тільки для приблизної орієнтації, вони будуть детально узгоджуватися кожного вечора на наступний день.
  • Фірма залишає за собою право змінювати програму, порядок і час проведення екскурсій та заходів або замінювати їх на рівноцінні;
  • За роботу консульських відділів чи інших дипломатичних установ, прикордонних служб, погодні умови, корки на дорогах  паломницько-туристичний центр  відповідальності не несе;