Паломництво за кордоном → ПРОЩА по святих місцях Європи

Результат пошуку зображень за запитом Результат пошуку зображень за запитом Результат пошуку зображень за запитом

Проща по святих місцях Європи

Ла-Салет, Люрд, Лізьє, Париж, Невер

27 квітня – 8 травня 2018 р.
У вартості туру:
 
Святині християнства ( найвідоміші храми Венеції; Капелла Св. Франциска Ассизького у Асижі; відомий Санктуарій  Madonna del Frassino в Песк’єра-дель-Гарда; відпустові місця об’явлень Пресвятої Богородиці Ла-Салет та Люрд; відвідини монастиря Кармель у м. Лізьє, в якому зберігаються мощі Святої Терези; вшанування Тернового Вінця у Парижі, проща до Неверу,  де покоїться нетлінне  тіло святої Бернардитти Субіру; католицькі святині Праги та Ченстохови )
+ оглядові екскурсії  у Венеції, Вероні, Парижі та у Празі
+ проїзд на кораблику до Венеції та оплата туристичного збору  у Венеції та Парижі
1-й день
27.04.18
   Виїзд о 07:00. Нічний переїзд до Венеції.
2-й день
28.04.18
 
   Приїзд у Венецію.
   Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції.  Венеція абсолютно унікальна. По-перше, вона стоїть на воді, що само по собі незвично, по-друге, в ній немає ні язичницьких, ні сучасних нашарувань. Це місто, котре зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю.
   Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми:
   Перше, що ми відвідаємо, так це Церква святого Захарія (італ. San Zaccaria). У ній знаходяться мощі св. Захарія і св. Афанасія Великого. Церква була побудована для зберігання мощів св.праведного Захарія, які були передані в дар місту Венеції візантійським імператором Львом V.
   Священик Захарія (з роду Аарона) був батьком Іоанна Хрестителя і чоловіком праведної Єлизавети. Згідно житія Захарії, під час побиття немовлят, коли Єлизавета з їхнім сином ховалася в пустелі, Захарію, який служив в храмі, почали допитувати про те, де його син. Він відмовився відповідати, і його вбили прямо в святилищі.
   Церква святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.
Також тут зберігаються нетлінні мощі святого патріарха Олександрійського Іоанна Милостивого, які були вивезені з Олександрії в 1247 році. І також шип з тернового вінця Спасителя, хрест преподобного Сави Освяченого з частинками Древа Святого Животворящого Хреста Господнього.
   Цікаво, що в цьому Храмі хрестився Антоніо Вівальді, тому тут завжди грає його музика (тихо).
   Так потихеньку ми дійшли до головної визначної пам'ятки Венеції Собору апостола Марка. Справжнім скарбом собору Святого Марка є мощі апостола Марка.
   Також ми зайдемо у грецький храм - Кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця. Собор був побудований в ХVI столітті в римському стилі в честь св.вмч. Георгія Побідоносця. У ньому зберігають правицю свт. Василя Великого, якою була написана Божественна Літургія, і частку мощей св.вмч. Десниця святителя Василя Великого була піднесена в дар Грецької церкви і собору одним з членів імператорської родини Палеологів, яка мешкала в Венеції. У Венецію Десниця святителя Василя Великого була привезена митрополитом Філадельскім Гавриїлом (Севіром) в ХVI столітті з Константинополя, в той час вже захопленого турками.
   У Базиліці Святого Марка (вхідний квиток оплачується самостійно) у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.
   Переїзд у транзитний готель. Нічліг.
3-й день
29.04.18 
   Сніданок. Переїзд  до Верони.
   Літургія, екскурсія.
   Верона — місто на північному сході Італії, розміщене біля підніжжя Альп, на обох берегах річки Адідже. Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає концепцію фортифікованого європейського міста. Тут знаходиться відома Капелла Св. Франциска Ассизького. Також побачимо величний Катедральний собор, Базиліку Св. Анастасії та інші святині цього “романтичного міста” Європи, також відомого історією Ромео та Джульєтти
   Після короткого перериву ми відправимося у відомий Санктуарій  Madonna del Frassino в Песк’єра-дель-Гарда, 11 травня 1510 в гілках ясена тут було об`явлення Богородиці.
   Переїзд у транзитний готель. Поселення.  Нічліг.
4-й день
30.04.18

 
   Сніданок. Виселення з готелю.
   Переїзд у Ля Салетт, де в 1846 році у Французьких Альпах двом дітям явилась Богородиця, її першими словами були “Підійдіть до мене діти, не бійтесь я тут щоб сказати вам велику новину” Богородиця просила їх розповсюдити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її сина. З цього часу маленьке село Ля Салетт стало всесвітньо відомим місцем паломництва. Споглядаючи на невимовну красу гір, вдихаючи чистого гірського повітря через щиру молитву на місці де явилась Марія ми очищуємо свої душі, приймаючи до серця слова сказані дітям.
   У цьому відпустовому місці ми відправимо Літургію, ознайомимось з історією та змістом об’явлення Марії.
   Нічний переїзд до Люрду.
5-й день
01.05.18

 
   Прибуття до Люрду.
   Про Люрд написано дуже багато. Квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14,000 жителів — стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найважливіших об'явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.
Місто паломників Люрд має єдину непереможну атмосферу — атмосферу віри. Дивним є той факт, що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Адже кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників і понад сто тисяч хворих, котрі сотнями купаються в джерелах. Людей з різними хворобами занурювали у ту ж саму воду, не змінюючи її. Проте ніякої інфекції не було зафіксовано ніколи.

   Поселення в готелі
   Ми помолимося в гроті – місці з’яви Матері Божої, зможемо окунутись в купелі з чудодійною людською водою, пройдемо Хресну дорогу, а ввечері візьмемо участь у багатотисячній процесії зі свічками та молитві на вервиці паломників з різних країн.
   Нічліг.
6-й день
02.05.18

 
   Сніданок. Виселення з готелю.
11-го лютого 1858-го року з’явилася Пречиста Діва Марія 14-ти річній селянській дівчині Бернадетті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Ніякого джерела дівчинка не бачила і ніхто ніколи не знав про нього. Але коли Бернадетта розгорнула землю на вказаному місці то звідти почало бити джерело, котре згодом перетворилося у гірський потік.
   Звичайно, що літератури про це чудодійне містечко є дуже багато, але бути там, відчути його молитовний дух повинна кожна віруюча людина.
   Літургія в Українській церкві в Люрді. Можливість ще раз відвідати купелі та придбати сувеніри на згадку про це благодатне місце.
   Виїзд з Люрду.
   Нічний переїзд до Лізьє.
7-й день
03.05.18

 
   Лізьє.
   «Справді, я схожа на втомленого, змученого подорожнього, який, досягнувши мети свого шляху, кидається на землю. Але я кидаюся в обійми милосердного Бога.»
   Це - духовне послання Св. Терези з Лізьє  - одного з головних місць паломництва у світі, куди щороку приїжджають більше двох мільйонів людей , в тому числі й українці.
   Прибувши до місця паломництва, у крипті базиліки буде здійснена Божественна Літургія.
   Після Божественної Літургії, відбудеться відвідини монастиря Кармель, в якому зберігаються мощі Святої Терези і родинного дому святої.
   Вільний час.
Переїзд у транзитний готель. Поселення. Ночівля.
8-й День
04.05.18

 
   Сніданок.
   Переїзд у Париж.
   Оглядова екскурсія.
   Після невеличкої перерви, близько 15:00 ми відвідаємо Нотр Дам Де Парі (Собор Паризької Богоматері).
   Кожен християнин, що відвідує Париж, не мине нагоди поклонитися унікальній християнській реліквії – Терновому Вінку Господньому.
   Церемонія вшанування Тернового Вінка Господнього. Ми приймемо участь у  винесені для вшанування реліквії  Тернового Вінця.
   У першу п’ятницю кожного місяця, а також у Великопосну та Страсну п’ятницю о 15:00 кавалери Єрусалимського ордену Гробу Господнього виносять реліквії для вшанування. Урочистою процесією під звуки органної музики Терновий Вінок Христа проносять через увесь храм та покладають до престолу. Священик читає Євангеліє Страстей, після чого вірні стають у чергу, щоб прикластися до реліквії.
   Переїзд у транзитний готель. Нічліг.
9-й день
05.05.18

 
   Сніданок. Виселення з готелю.
   Приїзд в Невер. Тут ми відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, де покоїться нетлінне  тіло святої Бернардитти Субіру.
   Паломники, які відвідують монастирську каплицю святого Жульдара в Невері, бачать нетлінне тіло святої Бернадетт Субіру, одягнене в чернече вбрання. Створюється таке враження, що дівчина просто спить.
Бернадетта стала монахинею у місті Невер, а Люрд перетворився у один з найбільших католицьких центрів паломництва.
Бернадетта стала монахинею, а Люрд перетворився у один з найбільших католицьких центрів паломництва.
   Вільний час.
   Пропонуємо відвідати церкву Св. Петра, Нотр-Дам де Невер, Сен-Етьєн.
   Крім того Це містечко вважається Батьківщиною французької порцеляни і кондитерської справи. І в наші дні майстри займаються традиційним виготовленням фарфорових виробів, тому в багатьох магазинчиках можна буде придбати цікаві речі.
   На старому мосту, який лежить через Луару можна помилуватися місцевим оточенням: набережними, старим містом і інший панорамою. Крім цього, можна буде сходити до герцогського палацу, до пишних особняків, кафедрального собору Сен-Сір-Сен-Жюлі.
   Нічний переїзд до Праги.
10-й день
06.05.18 
   Приїзд у Прагу.
Чехія є цікавою країною з точки зору християнської історії. Саме на цій території  була Біблія вперше перекладена слов'янською мовою. Це відбулося під час місії Кирила і Мефодія ще в IX столітті. А Свята княгиня Людмила, жінка засновника Празького Граду, є єдиною загально шанованою католиками і православними святою з ім'ям Людмила.
   Нашу екскурсію почнемо від Страговського монастиря, заснованого в 1140 році. При бажанні заглянемо до празької Лорети (вхід платний - 130 крон). Відвідаємо храм Святого Віта - головну святиню країни. Помолимося в храмі Діви Марії Переможної і чудотворного Празького Ісусика. На Карловому мості згадаємо найславніших святих з галереї 30 статуй святих під відкритим небом. Завершити нашу пішу мандрівку можна молитвою в греко-католицькому храмі Святого Климента. У цьому храмі лише 200 м від карлового мосту богослужіння бувають переважно українською мовою.
   У вільний час пропонуємо незабутню прогулянку на кораблику з вечерею (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавою подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття страв і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.
   Поселення у готель. Ночівля.
11-й день
07.05.18


 
   Сніданок. Виселення з готелю.
   Переїзд до Польщі. Прибуття у Ченстохову. Божественна Літургія. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. Вкінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними.
   Вільний час. Вечірні молитви.
   Нічний переїзд до України.
12-й день
08.05.18
   Приїзд до України.
 
Вартість 395 Є! 
 
Вартість  включає: Додатково оплачується:
 
 • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелі 6 ночей;
 • 6 сніданків ;
 • Використання навушників під час екскурсії у Венеції, Вероні, Парижі, Празі;
 • Проїзд на кораблику і курортний збір у Венеції, та курортний збір у Парижі;
 • Оглядові екскурсії: у Венеції, у Вероні, у Парижі та Празі;
 • Супровід духівника та керівника групи;
 
 • консульський збір  35€ + 20€ оформлення документів;
 • доїзд для здачі біометричних даних;
 • переклад документів для подачі у візовий центр 50 грн.;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс 100-300грн. (по потребі, а також ціна залежить від віку)
 • вечері у Вероні, Люрді, Парижі за додаткову плату (загалом - 36€)