Паломництво по Україні → Принади Поділля

Екскурсійний тур:

"Принади Поділля"

Дендропарк "Софіївка" - Вінниця - Меджибіж
Дата подорожі: червень-жовтень 2020
   
План туру:
1 день: виїзд з Тернополя (06:00) – Умань (екскурсія Національним дендропарком “Софіївка”, пізній обід) – Вінниця (огляд світломузичного фонтану “Рошен”, поселення в готель).
     
2 день: сніданок (08:00) і виїзд – Вінниця (круїз на катері по Південному Бузі, екскурсія у музеї Пирогова) – Меджибіж (екскурсія по фортеці та обід) – Тернопіль (повернення до 22:00).
 
 
 
Детальний опис екскурсійних об’єктів:
УМАНЬ
Візиткою цього міста є Національний дендрологічний парк “Софіївка”, який є найгарнішим парком нашої країни та був визнаний одним з семи чудес України. Софіївка була збудована на межі XVIII-XIX ст. Станіславом Щеньсним Потоцьким в подарунок красуні-дружині гречанці Софії. Парк розкинувся на площі близько 180 га, в ньому росте понад 2000 видів дерев та кущів з цілого світу.
В парку треба побувати в кожну пору, року хоча б чотири рази в житті. А чому б і ні, адже Вас запрошують боги древньої Греції на романтичне побачення з її
Справжньою Меккою цього міста є Національний музей-садиба видатного вченого, геніального хірурга, анатома, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова. До музею належать будинок в якому жив Пирогов, музей-аптека, меморіальний парк та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло великого вченого. Майже сім мільйонів людей з 169 країн світу відвідали музей Пирогова. Тепер він чекає на Вас!
Також слід відвідати найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, що встановлений на річці Південний Буг. Його висота 60 м, а ширина — 140 м. Фонтан входить в десятку найбільш видовищних фонтанів світу.
 
       
 
МЕДЖИБІЖ
Місто на злитті річок Південний Буг і Бужок відоме по свій Україні завдяки своїй фантастичній фортеці (XVI-XIX ст.), мальовничі вежі та оборонні стіни якої видно зі всіх усюд. Вражають і розміри замку, його площа становить 4 га, а довжини стін від 85 до 130 метрів. В середині фортеці збереглися руїни палацу Сенявських та костелу (1586р.).
Місто є великим паломницьким центром хасидів, адже саме тут жив і помер засновник хасидизму Баал Шем Тов (БеШТ)
 
 
ВАРТІСТЬ туру:
* для групи кількістю 13-16 осіб - 1990 грн/особа;
* для групи кількістю 17-19 осіб - 1810 грн/особа;
* для групи кількістю 20-24 осіб - 1590 грн/особа;
* для групи кількістю 25-28 осіб - 1480 грн/особа;
* для групи кількістю 29-34 осіб - 1350 грн/особа;
* для групи кількістю 35-39 осіб - 1250 грн/особа;
* для групи кількістю 40-43 осіб - 1130 грн/особа;
* для групи кількістю 44-48 осіб - 1060 грн/особа.
 
Проживання відбувається в готелі “Вінниця” у місті Вінниця, http://hotel-savoy.vn.ua/ (2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері).
 
Суми вказані для оплати по готівковому розрахунку, якщо по безготівковому, то вартість зростає на 7%.
 
У вартість ВХОДИТЬ: проживання в готелі (1 ніч), супровід гіда-екскурсовода; проїзд комфортабельним автобусом; екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, сніданок в готелі у другий день.
 
У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти та харчування
 
Вартість вхідних квитків:
- дендропарк “Софіївка” в Умані: дорослі та студенти – 90 грн., діти шкільного віку – 55 грн., пенсіонери – 50 грн., діти до 7 р. – безкоштовно.(можуть змінитись);
- круїз на кораблі по Південному Бузі: дорослі – 60 грн., учні від 11 р. та студенти – 50 грн., діти 5-10 р. – 40 грн., діти до 5 р. – безкоштовно
- Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці: дорослі – 140 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 70 грн., музей-аптека – 30 грн., церква-успальня – 40 грн.); учні та студенти – 70 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 35 грн., музей-аптека – 15 грн. , церква-успальня – 20 грн.); дошкільнята і учасники АТО – безкоштовно;
- Меджибіжська фортеця: дорослі – 25 грн., учні та студенти – 10 грн.; діти до 6 р. – безкоштовно.(можуть змінитись);
 
Харчування:
- обід 1 день відбувається о 17:00 в кафе “Слобода”, що в м. Умань. Пропоноване меню:  червоний борщ, салат з капусти, гречка, куряча відбивна, хліб, узвар. Вартість - 90 грн/порція.
- вечеря 1 день відбувається на власний смак і погляд в м. Вінниця самостійно.
- сніданок 2 день відбувається в ресторані від готелю. Меню уточнюється.
- обід 2 день відбувається в кафе “Водолій”, що в м. Меджибіж. Пропоноване меню:  салат з капусти, огірок, помідор, зелений борщ, голубці зі сметаною, компот, хліб. Вартість - 80 грн/порція.