Ескурсійні тури → Термальна мандрівка Угорщиною

 
Термальна  мандрівка   Угорщиною                        
  Марія Повч – Хайдусобосло (3дні, 3 ночі ) -  Нірельгаза  


22- 27 листопада 2022


 
                                 
1день 12:00 Виїзд з Тернополя від катедрального собору Зачаття Пресвятої Богородиці.
14:00 Львів - Ашан  по вул. Стрийській
Перетин україно-угорського кордону.
Нічний переїзд автобусом.
 
2день Приїзд  у містечко Марія Повч – древнє місце паломництва греко-католиків в Угорщині. Відвідування храму св. Архистратига Михаїла, де знаходиться чудотворна ікона Марії Повчанської.
Час для приватної молитви.
Переїзд в Хайдусобосло. Поселення в готель.
Відвідання знаменитого угорського термального курорту.
У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30 га.
Відпочиваючи на цьому курорті та приймаючи мінеральні ванни, ви отримуєте додатково оздоровчий ефект і покращуєте обмін речовин. Інгаляції з використанням мінеральної води допомагають в лікуванні астми. Цілющі властивості води знімають запалення суглобів та покращують кровообіг.
Ще античні  римляни облаштовували перші термальні купальні на місці мінеральних джерел, що сприяло швидкому відновленню виснаженого походами організму вояків.
У 1925 році Хайдусобосло на глибині понад 1000 метрів знайшли унікальні гарячі джерела. Цілющу воду назвали «кипляче золото» - температура природного джерела сягає 75 градусів!
Подальші дослідження мінеральної води встановили, рідкісні лікувальні властивості води, що перетворило маленьке містечко Хайдусобосло на найбільший купальний комплекс у Європі.
Лужна термальна вода Хайдусобосло коричневого кольору та з характерним запахом, насичина йодом, бромом, гідрокарбонатами і різними солями, до складу гарячого джерела також входять бітум, титан, мідь, срібло, ванадій, барій, олово.
Хронічна втома, стреси, ревматизм та інші хвороби науково доведено можна вилікувати мінеральною водою.
Час для купанння у термальних купальнях (вхідний квиток 2100 Форинтів).
Вільний час.
Ночівля.
3день Сніданок.
Відвідування бальнеологічного  курорту Хайдусобосло.
Час для купанння у термальних купальнях. які представляють собою 3 закритих і 4 відкритих басейни з термальною водою, яка охолоджується до різних комфортних для організму температур.
При бажанні можна відвідати торговий центр у м.Дебрецен.
Вільний час.
Ночівля.
4 день Сніданок.
Відвідування бальнеологічного  курорту Хайдусобосло.
Час для купанння у термальних купальнях. які представляють собою 3 закритих і 4 відкритих басейни з термальною водою, яка охолоджується до різних комфортних для організму температур.

Вільний час.
Ночівля.
5день Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у місто Нірельгаза. 
Віввідання Акваріусу Нірельгази – це сучасний лікувальний комплекс з термальними водами, що входить в десятку кращих закладів такого плану у всій Угорщині. Працює цілий рік і приймає не тільки угорців, але й туристів з багатьох країн Європи та світу. Він почав свою роботу в 2005 році. Курорт розташувався на території в 1,7 гектара. Тут Ви зможете не тільки гарно розважитися та відпочити, але й оздоровитися. Вода, що використовується у аквапарку насичена корисними молекулами і позитивно впливає на організм. Вхід.квиток 4200 форинтів.

Або можна відвідати Зоопарк Ніредьгази – один з найбільших зоопарків Угорщини і по загальній площі (30 гектарів) і по кількості мешканців у ньому. Його унікальність в тому, що він знаходиться у природному середовищі, у дубовому лісі, в 5-ти км від міста.

Зоопарк було відкрито в 1974 році і спочатку він називався Парк диких тварин «Nyíregyházi Vadaspark» і займав територію в 14 гектарів. З часом площа збільшувалася, а з 1996 року зі зміною директора, змінилася і назва на вже знайому нам – Зоопарк Ніредьгаза (Nyíregyházi Állatpark). Зараз по масштабності зоопарк в Ніредьгазі поступається лише столичному. У ньому створені оптимальні умови для тварин, максимально наближені до їх природного місця існування, вражають розміри вольєрів і відсутність решіток на більшості з них. Зоопарк пишається тим, що тільки тут можна побачити антилопу, білих тигрів, африканських слонів, тигрову акулу та папугу ара. На території знаходяться також тропікаріум, побудований у 2002 році. Уздовж стін льются водоспади і проходять численні містки над джунглями. В установлений час чується грім, приходить гроза і починається справжня тропічна злива.

Виїзд. Переїзд на кордон.
 
6день Прибуття в Тернопіль вранці.
            
                                               Вартість туру 150 євро+300 грн.
У вартість входить:
 - проїзд по маршруту;
 - супровід керівника групи;
 - проживання в готелях 3 ночі зі сніданками;
 - медична страхівка
 У вартість не входить:
- екскурсії згідно програми
 - вхідні квитки;
 - харчування, не передбачене готелями;
 - особисті витрати