Паломництво за кордоном → ВЕЛИКЕ ПАЛОМНИЦТВО ДО ЛЮРДУ І ФАТІМИ


ВЕЛИКЕ ПАЛОМНИЦТВО ДО ЛЮРДУ І ФАТІМИ

 

  Результат пошуку зображень за запитом   Результат пошуку зображень за запитом

Краків (1 день, 1 ніч) – Прага(1 день, 1 ніч) – Париж ( 1 день, 2 ночі) –Невер -  Люрд (2дні, 2 ночі) Фатіма ( 3 дні,  2 ночі)- Барселона (2 дні, 1ніч) –Падова – Венеція (1 день)

 6  - 20 червня 2023


 

Вартість туру – 630 Євро +500 грн.
У вартості туру 10 ночівель в готелях зі сніданками та 4 вечері!
Оглядові екскурсії  по Празі, Парижу, Барселоні

1-й день

 

6:00 Виїзд з Тернополя від катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.
8:00 Виїзд зі Львова від Ашану по вул. Стрийській.
Перетин україно-польського кордону.
Приїзд у Краків (Лагевніки) санктуаріум Божого Милосердя. Св.Літургія в греко-католицькій каплиці, приватна молитва біля  ікони Божого Милосердя. Вільний час.
Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.

2-й день,
 

По можливості Св. Літургія в санктуарії Божого Милосердя.
Сніданок в готелі. Виїзд.
 
Переїзд у  Прагу (Чехія) – одне з найпрекрасніших міст світу. У її історичному центрі, що унікально зберігся, відображаються одинадцять століть історії. Це культурно багате місто, повне прекрасних пам'ятників, чарує не лише своєю вражаючою і різноманітною архітектурою, а також захоплюючими панорамними виглядами, але і романтичною атмосферою, яка створює настрій для довгих прогулянок, а також місто, де варять найкраще в світі пиво.
              Оглядова екскурсія по Празі, під час якої ми побачимо Карлів Міст, Празький град, катедральний собор Св.Віта, Старомєстську площу, Празькі куранти, Порохову браму, Вацлавську площу та багато інших цікавих міст.
Поселення  в готель. Ночівля.

3-й день,
 

Сніданок в готелі. Виселення. Виїзд.
 
Переїзд у Париж (Франція). Це найелегантніша столиця світу така несхожа на решту всієї Франції, що її часом називають "містом-державою". Місто всіх часів і народів, Париж зберіг і прикмети далекого минулого, і романтизм новітнього часу. Тут є все для всіх - для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів всіляких розваг і ділових людей. Французька столиця відноситься до найбільших міст світу. У власне міській частині, яка порівняно невелика, - 105 кв.м. - живуть більш 2-х млн., а у Великому Парижі - набагато більше 10 млн. чоловік. Крім класичного Парижа - Ейфелевої башти, Собору Паризької Богоматері, Лувру і Елисейських полів, кожен зможе знайти тут багато привабливих незнайомих куточків. Париж практично не постраждав| в ході двох світових воєн, міський центр з прекрасними бульварами і витонченими міськими особняками сходить до часів Наполеона. Вулиці дихають історією, пам'ятники і музеї відомі| у всьому світі.
 
Можлива вечірня прогулянка на кораблику по річці Сені, звідки можна побачити блискучу у вогнях Ейфелеву вежу, Нотр Дам де Парі та багато іншого ( факультативно - 13 євро).
Поселення у готель. Ночівля.

4-й день,
 

Сніданок в готелі.
Увага – переїзд по місту тільки громадським транспортом!
 Захоплююча оглядова екскурсія по Парижу.
 
Вільний час.
 
Відвідання монастиря Сестер милосердя Св. Вікентія, де молодій містичці Катерині Ляборе 27 листопада 1830 року з’явилася Матір Божа і попросила відлити і поширити медальйон, який вона побачила під час видіння.
Св. Літургія в укр.церкві Св. Володимира.
Прогулянка по вечірньому Парижу, протягом якої можна відвідати пагорб Монмарт – найвищу точку Парижу, звідки вогнями міста можна полюбуватися з висоти пташиного польоту. Окрасою пагорбу є базиліка Серця Христового – Сакре -  Кер, одна з найпопулярніших пам’яток архітектури французької столиці.


Повернення в готель. Ночівля.

5-й день,
 

Сніданок в готелі, ранковий виїзд з Парижу.
Переїзд  у місто Невер, в   монастирі якого спочиває нетлінне тіло Св.Бернадети Субіру. Св.Літургія в монастирській церкві. Молитва біля гробу Бернадети.
 
Переїзд у Люрд. Пізнє поселення в готель. Ночівля.

6-й день,
 

Люрд – місто у Франції, розташоване у передгір’ях Високих Пірінеїв, неподалік іспанського кордону. Відомим світу Люрд став у ІІ половині ХІХ-го століття, коли на його околицях з волі Божої сталось одне із найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.
11 лютого 1858 року 14 літній дівчині, Бернадеті Субіру, з'явилась Непорочна Діва Марія. Звертаючись до вбогої дівчинки, Пресвята Богородиця закликала людство до молитви і навернення.
На місці об’явлення заструмувало джерело, вода з якого є цілющою. В Люрді відбувається багато чудотворних оздоровлень та навернень. Щороку там збирається понад 6 мільйонів паломників
 
Сніданок в готелі.
Св. Літургія в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.
 Пішохідна оглядова екскурсія по Люрду. Відвідання базилік Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Св.Вервиці, Крипти, печери, де відбувалось Об’явлення (Гроту Массабіель), кранів з цілющої джерельною водою. Пройдення Хресної Дороги. Вільний час.
Вечеря в ресторані готелю.
21.00 Участь у вечірній  програмі на площі перед базилікою – вервиця до Богородиці, похід зі свічками.
Ночівля  в готелі.

7-й день,
 

Сніданок в кафе готелю.
Купання в Люрдських купальнях джерельної води.
Св.Літургія в українській церкві.
Піша екскурсія з відвіданням будинків, де жила Св.Бернадетта.
Виселення з готелю. Перенесення сумок в автобус.
Вільний час для приватної молитви і купівлі сувенірів.
17:00 Виїзд з  Люрду. Нічний переїзд автобусом
 

8-й день,
 

Ранок –приїзд у Фатіму - містечко в Португалії, яке знаходиться на відстані 150 км від Лісабону, столиці країни. Тут 13 травня 1917 року троє дітей (Люсія, Жасінта і Франціско), що пасли вівці, побачили Пресвяту Діву Марію. Богородиця з’являлася перед ними 6 разів з травня по жовтень і через дітей (а тільки вони могли бачити Діву Марію) передавала людям свої пророцтва: про обидві світові війни, створення комуністичних режимів, і третє – секрет, який Ватикан відкрив лише 2000 року. Воно інтерпретується як замах на життя Папи Івана Павла ІІ у травні 1981 року. Вістка про чудо у Фатімі миттєво розійшлася по всій Європі. Містечко стало центром паломництва. Щодня тут ставалися оздоровлення людей, як тілесні так і духовні. З того часу і по сьогодні не припиняється благодатний потік ласк Божих у Фатімі. Папа Іван Павло ІІ тричі відвідував Фатіму — у 1982, 1991 і 2000 роках. Під час свого останнього візиту він зарахував до блаженних двох інших дітей, які померли молодими.У 2010 році Фатіму відвідав Папа Венедикт ХVІ.

Поселення в готель. Св. Літургія в українській церкві. Оглядова екскурсія - базиліка святої Вервиці, місця спочинку Святих Францішка і Жасінти Марто, сестри Луції, розповідь про Фатіму, про посвячення Росії Непорочному Серцю Марії. Доріжка покути.

Вечеря в готелі.
22:00 Вечірня молитовна програма на площі – міжнарожна вервиця, похід зі свічками.
Ночівля в готелі.

Відвідання музею  подарунків.
Вільний час для пройдення доріжки покути, приватної молитви, купівлі сувенірів.
Виїзд з Фатіми о 14 год. нічний переїзд автобусом.

9-й день,
 

Сніданок в готелі. Св. Літугрія в укр. церкві, час на сповідь. Пройдення Хресної  Дороги, відвідання будинків, в котрих проживали діти, а також місць з’яви Ангела.
Заїзд на фабрику сувенірів та церковної атрибутики.
 
За додаткову оплату можлива екскурсія в столицю Португалії – Лісабон, або на курорт  узбережжя Атлантичного океану – містечко Назаре, або на крайню західну точку Європи- мис де Рока
Вечеря в готелі.
22:00 Вечірня молитовна програма на площі – міжнародна вервиця, похід зі свічками.
Ночівля

10-й день,
 

Сніданок в готелі.
Урочистості на площі, які відбуваються кожного 13-го числа на  честь Непорочного Серця Пречистої Діви Марії - Св. Меса та похід зі статуєю Фатімської Богородиці.
Виселення з готелю.
Вільний час для приватної молитви. 
15:00 Виїзд. Нічний переїзд автобусом

11-й день,
 

Ранок – гора Монсеррат (зупинка на 3 години) –38 км. недоїжджаючи до Барселони, на вершечку гори монастир отців бенедектинців, який споконвіків приваблював тисячі паломників. Тут знаходиться всесвітньо відома хорова школа хлопчиків, а також чудотворна статуя Пречистої Діви Марії – Цариці Всесвіту, яка сидить троні, тримаючи в одній руці Дитятко Ісуса, а в другій земну кулю. При можливості, Св.Літургія українською мовою.
 

Переїзд у Банселону – це друге за величиною місто Іспанії, вічний суперник Мадриду, столиця моди, мистецтва і дизайну. Барселона вишукана, елегантна і романтична, і одночасно володіє енергією та безпутністю портового міста.   Вона абсолютно не схожа з будь-яким іншим містом Європи – яскрава, кольорова, жива. Але саме великому Гауді, який віддав їй весь свій талант і життя, Барселона зобов'язана тим неповторним архітектурним образом, який приніс їй вселенську славу. Храм Саграда Фамілія ( Пресвятої Родини) – найбільший католицький собор у світі, наймасштабніша робота Гауді, яку архітектор не встиг закінчити до своєї трагічної смерті.  Парк Гуеля – популярне місце прогулянок  туристів та жителів Барселони, з якого відкривається чудовий вид на місто. Парк славиться своїми казковими будинками, незвичайними фонтанами, яскравими кольорамита багатою мозаїкою.

Оглядова екскурсія по місту.
Вечірнє споглядання шоу знаменитих співаючих фонтанів.
Поселення в готель. Ночівля

12-й день,
 

Сніданок в готелі, виселення.  Вільний час в Барселоні. Можливе підняття на гору Тібідабо – найвищу точку Барселони, де знаходиться церква Серця Христового з розпростертими обіймами Ісуса.  Можна ще погуляти по знаменитому парку Гуель, який спроектував відомий Антоніо Гауді, або відпочити на прекрасному сонячному пляжі.
18:00 Збір групи. Виїзд з Барселони. 
нічний переїзд автобусом.

13-й день,
 

Приїзд у м. Падову
Св. Літургія в укр. церкві Св. Луки. Відвідання базиліки Св. Антонія,  молитва біля його мощей. Відвідання базиліки Св. Юстини, де зберігаються мощі Св.Луки. 
 
 За бажанням групи можемо зробити факультатив у Венецію електричкою (15 євро)
 
Збір групи. Виїзд.
Нічний переїзд автобусом.

14-й день,
 

Приїзд додому ввечері.


ВАРТІСТЬ – 630 у.о. (євро)+500 грн.

У вартість туру входить:

 • Переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

 • Проживання 9 ночей в готелях 3* зі сніданками (і вечерями в Люрді та Фатімі);

 • Медична страхівка;

 • Духовний супровід священика;

 • Супровід керівника групи.

 

У вартість не входить:

 • факультативні програми;

 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;

 • переїзд громадським транспортом по місту;

 • харчування, не передбачене готелями;

 • приватні витрати.

  Туристичний збір (35Є) - обов'язкова плата - оглядові екскурсії у Празі, Парижі, Барселоні, в'їзди в міста, парковки


Важлива інформація

 • Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.